خرید مخزن گالوانیزه

خرید مخزن گالوانیزه

خرید مخزن گالوانیزه

Blog Article

مشخص کردن قیمت مخزن گالوانیزه همواره براساس چندین عامل و فاکتور مختلف انجام می‌شود. باید دانست که دو عامل “ضخامت ورق بدنه” و “ظرفیت مخزن فلزی” همواره بیشترین تأثیر را بر قیمت کل دارند.

گاهی در کشورهایی که با شرایط و خطرات محیطی مانند سیل، رانش زمین و … مواجه هستند و به دلایل مکانیکی، نصب مخزن فلزی آب و سایر سیالات در ارتفاع انجام می‌شود.

استفاده از گالوانیزه بر روی سطح بدنه این تانکر ها، سبب افزایش خاصیت رسوب زدایی آن ها می شود.

با بیش از ۳۰سال سابقه در تولید و عرضه انواع مخازن آب گالوانیزه و سیاه در ابعاد مختلف، انواع مخازن زمینی صنعتی، مخزن تحت فشار، مخزن دوجداره ،مخزن زیر پله ، کویلدار چهارگوش، مخازن پمپ بنزین و پالایشگاه ها، مخزن های هوایی و زمینی، مخازن چرخدار و ماشینی ، مخازن حمل سوخت گازوئیل، مخازن  نفت ، مخازن زمینی از ۱۰۰۰لیتری تا ۳۰۰۰۰۰هزار لیتری گالوانیزه، مخازن حمل شیر و .

مراکز آتش‌نشانی (به دلیل مقاومت مدل‌های مخزن پنلی یا پیش‌ساخته در برابر حریق و آتش)

با توجه به اینکه این حجم از مخزن گالوانیزه فروش بیشتری نسبت به بقیه مخازن دارد  در مجموعه صنایع فلزی میثاق  علاوه بر اینکه دارای قیمت مناسب و ارزنده می باشد از کیفیت عالی و مرغوبی نیز برخوردار می باشد. 

– مخازن مونتاژی نیاز به اجرای فونداسیون برای نصب دارند. البته مدل‌های افقی با ظرفیت کمتر، دارای پایه‌هایی هستند که فقط کافی است به راحتی بر روی سطح زمین قرار گیرند.

خانه همه محصولات مخازن آب گالوانیزه مخزن آب ۳۰۰۰ لیتری گالوانیزه مخزن آب ۳۰۰۰ لیتری گالوانیزه تومان۹,۵۰۰,۰۰۰

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار ادامه و یا محیط شهری داشتن تجهیزات مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است .

مخزن گالوانیزه باتوجه به جنس بدنه، رنگ به کار رفته شده، آلیاژ یا ماده به کار رفته در ساخت آن در قیمت متفاوت هستند. قیمت مخزن گالوانیزه بر مبنای ظرفیت و ورق مورد استفاده تعیین و محاسبه می شود.

جست و جو ورود / فرم ثبت نام ورودایجاد یک حساب کاربری؟ نام کاربری یا آدرس ایمیل *

با توجه به موارد مطرح شده، مخازن گالوانیزه آب به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود، در صنایع مختلف و در نقاط مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله موارد استفاده‌های گسترده این مخازن می‌توان به ذخیره‌سازی مواد شیمیایی، ذخیره آب شرب، استفاده در صنایع غذایی و دارویی، ذخیره و انتقال سیالات نفتی و گازی، نگهداری آب آشامیدنی، استفاده در سیستم‌های آبیاری کشاورزی، و همچنین در مراکز آتش‌نشانی اشاره کرد.

تانکر های گالوانیزه دارای مقاومت بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی به خصوص رطوبت بالا می باشند، بنابراین می توانند در مناطقی که رطوبت بالایی دارند، مورد استفاده قرار بگیرند.

مخزن اب گالوانیزه همان طور که از نامش پیدا است مخزنی است که در ان مایعات مورد نظر نگه داری میشود اما این مایعات همگی مانند هم نیستند و تفاوت هایی در ویژگی های ان ها وجود دارد، مثلا برخی مایعات شیمیایی هستند و خاصیت خورندگی دارند که این جریان را کمی پیچیده تر میکند و باید از روکش های مخصوصی استفاده کرد که مشکلاتی از قبیل خوردگی فلز پیش نیاید؛ ازطرفی بعضی از مایعات هم هستند که شرایط نگه داری خاصی ندارند اما فقط باید مراقب مصون ماندن ان ها از الودگی هایی محیطی باشید مایعاتی همچون اب اشامیدنی، برای آب اشامیدنی برعکس مایعاتی همچون سوخت و مواد شیمیایی از ورق های گالوانیزه سفید استفاده می کنند که فاقد هر گونه الودگی است وبرای دیگر مایعات از ورق های سیاه زیرا ما از این سوخت ها مصرف خوراکی نمی کنیم که نگران الودگی ان ها باشیم .

Report this page